Laska Dalboss, spol. s r.o.
Wichterlova 2372/10, Praha 8 - Libeň, PSČ 182 00
IČ: 49621220, DIČ: CZ49621220
info@ldalboss.cz

Již více než 20 let se specializujeme na sortiment regionálních specialit a vysoce kvalitních potravin.

Pro objednávání jsou k dispozici produkty ve velkoobchodním balení obsahujícím různé počty kusů dle druhu produktu (např. 6, 8, 12, 24, 36,...).

Ceny v sobě již obsahují velkoobchodní slevu ze základního maloobchodního ceníku.

Chceme pomoci maloobchodníkům stát se inspirací pro milovníky dobrého jídla. Tomu odpovídá také struktura našeho sortimentu, kde lze najít:

  • Kvalitní rybí konzervy - především sardinky a tuňáky v konzervě. Jsme výhradními zástupci prémiové značky Adriatic Queen.
  • V segmentu masových konzerv a paštik je naším cílem produkce a prodej produktu vyšší a prémiové kvality. Část našeho premiového sortimentu v oblasti masových konzerv neobsahuje separát a v průměru obsahuje více než 70 % podílu masa ve finálním výrobku.
  • Maloobchody mají možnost pořídit za velkoobchodní ceny řadu balkánských specialit jako je ajvar, ljutenica, pindjur a další.
  • Na balkánské speciality navazují domácí kečupy a omáčky, taktéž s velmi vysokým podílem základní suroviny ve finálním výrobku.
  • Šíři sortimentu doplňují sladké produkty - džemy a 100% pomazánky a také sušenky.

Dopravu vaší objednávky zajistíme pro každou objednávku individuálně. Po předchozí domluvě zajišťujeme i dovoz zboží přímo k zákazníkovi.

Pro více informací nás kontaktujte na: info@terravita.cz nebo +420 776 31 85 31

Preferujeme převzetí objednávky z www.velkoobchod-potravin.cz zákazníkem v našem skladě.

E-shop